Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra zmiana hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd oni go wzięli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portu przypadkiem nie budował PiSiorek? Grzegorz "Volvo" Muszyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za jakiś głąb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Szyszko ośmiesza PIS ,takich głupich ministrów nie widziałem .Panie Szyszko niech pan uważa aby w puszcy panu szyszka na glowe nie spadła .Rozumie pójdż do mnie bo mi brak panie Szyszko pilnuj pan Torunia bo tam pan nie widzi przeszkód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za patałach.... dalej głosujcie na ten powalony PiS to już nic tutaj nie zostanie. Tylko głąby będą miały biura poselskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie pytam co ze stodulko panie moze zawiadomionko do prokuratury ale po co zbysio zalatwi tadzio wyspowiada da rozgrzeszenie najwiekszy opozycjonista niejaki kaczor wybieli i tak trwa dobra zmiana a w tv kolejna miesiaczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe odwracanie uwagi od problemu puszczy białowieskiej. Minister ma nowych obrońców w sprawie puszczy, podobno to "ekolodzy" produkujący meble i parkiety. Dobra zmiana! Niedługo wytną wszystko jak leci bo tylko kasa się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Susły zwiały, gdy zobaczyły gębę ministra środowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę, że Rozpuda ocalała... to jest przepiękny zakatek jeszcze jako tako nie skażony obecnością człowieka. memento: Nie przestaję się zdumiewać potworną ilością zła, które człowiek przywołuje na ten świat samym swoim istnieniem… W ciągu roku znika bezpowrotnie z powierzchni Ziemi obszar lasu wielkości powierzchni Grecji… Ponad 50% lekarstw, w tym ratujących życie, produkowanych na świecie, pochodzi z surowców roślinnych… roślin, których UBYWA wraz z ginącymi lasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to odwracanie opinii publicznej od problemu puszczy białowieskiej, Minister Szyszko chce wyjęcia spod UNESCO Puszczy Białowieskiej by ją wyciąć całkowicie, a pieniądze mają póść na prgram 500+. Jeżeli chodzi o Rospudę to chyba chce udowodnić, że JEGO poprzednia decyzja za rządów PIS pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego by puścić autostradę przez dolinę Rospudy była słuszna. Niech złoży doniesienie do Prokuratury na tego co wymyślił ekrany akustyczne w środku pól, podrażając km drogi o kilkanaście procent. Ach prawda to On to wymyślił - nie złoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, żuczczek szacher macher -wynajęty lokal biurowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzał w stopę. Przeciez to lubelskie PIS chciało lotniska w Świdniku a PSL chciał budować w Niedźwiadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bocianów też mało przyleciało w tym roku, odkąd rządzi PiS boćki znikają. Zawiadomić prokuraturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że lubelszczyzna "podziękuje" takim panom w najbliższych wyborach.W pełni sobie na to zasłużą.I oby nie było za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tego jołopa zrobił ministrem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież te susły byly przenoszone do Radawca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam  , że  taka  wypowiedż  ministra  jest  nie  na miejscu .A co  zrobił  PiS   dla  tego  regionu  ,żeby  nie  był   Polską B  a  moze C ? Nawet   piękne  , szybkie  pociągi  mają  zabrać  i  skierować na Łódż .  Ja  , jako  mieszkanka  tego  regionu stawiam  wyższość  lotniska  nad  susuły , bo  ono  jest  oknem  na swiat w tym  regionie .....chociaż  tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Mam nadzieję że lubelszczyzna "podziękuje" takim panom w najbliższych wyborach.W pełni sobie na to zasłużą.I oby nie było za późno.
Problem w tym, że podziękują im idioci bo tak w kościele nakażą i znowu na nich zaglosują! a oni w zamian będą ich cofać do średniowiecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS=Debil+debil+debil+ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...